
Art3F Brussels
- Kunstbeurs Eigen stand met schilderijen en beeldhouwwerken
- 22 november 2024 tot en met 24 november 2024
- Online expositie
Getoonde werken

Fairytale Awakening
2023Dit blauwe betoverende landschap met zijn rozige wolken en zachtrood getinte bloemen, nodigt je uit om te genieten van de schoonheid van de wereld om je heen, terwijl de zon zich terugtrekt aan de horizon en de dag tot rust komt.

Serenity 3.0
2021Dit sculptuurtje is gebaseerd op de kleuren van de haren van het meisje in 'A ray of light'. De tonen van bruin, rood-paars en goudgeel, geven een indruk van chocolade. Hoewel dit meisje zo schattig is dat je ze wel zou kunnen opeten, is zij toch niet eetbaar. Het beeld is gegoten in een synthetisch gips met pigment. Daarna gepatineerd met verf en vernis.

Flamingo
2016Al sinds haar jeugd vormt de Antwerpse Zoo voor Helga Renders een plek van bewondering. De flamingo's, sierlijk bij de ingang, belichamen niet alleen de pracht van roze tinten, maar symboliseren ook een vertrouwdheid die blijvend is. Als een betrouwbare constante betekenen ze meer dan alleen kleuren; ze dienen als een symbolisch oriëntatiepunt, een rustpunt in het veranderlijke landschap van het leven. Het schilderij heeft beschilderde zijkanten. Dit geeft het kunstwerk een mooie afwerking en zorgt ervoor dat het er vanuit elke hoek goed uitziet. Het linnen doek is gespannen op een houten frame met aluminium, deze voorkomt het kromtrekken van het frame. Daarnaast is het schilderij hang-klaar gemaakt. Dit betekent dat je het schilderij gemakkelijk aan de muur kunt hangen zonder extra bevestigingsmaterialen te hoeven gebruiken. Het is tevens gemakkelijk van hoogte verstelbaar.

First date #2
2021'First date' is geïnspireerd op het schilderij van 'Pretty in pink' wat ook meteen de titel is van de film. Het beeld is gegoten in een acrylhars. Het heeft een gouden glans gekregen en is afgewerkt met een vernis.

Oya
2024De losse verfstreken, sommige abstract en andere meer uitgewerkt geven een vrij gevoel en laten je wegdrijven naar verre oorden. De kleuren die de kunstenaar heeft gebruikt, zoals het levendige groen, het zachte roze, het warme geel en het diepe blauw, dragen allemaal bij aan de emotionele impact van het schilderij. De combinatie van deze kleuren roept een gevoel van harmonie, vreugde en spirituele diepgang op. Oya, de godin van de wind van verandering, neemt je mee op haar reizen en maakt jouw pad vrij om te groeien.
Adresgegevens
Brussels expo, Heysel, paleis 1Belgiëplein 1
1020 Brussel
België
www.art3f.com
- Vr
- 16.00u tot 22.00u
- Za
- 10.00u tot 20.00u
- Zo
- 10.00u tot 19.00u